Współpraca z rodzicami

W realizacji zadań związanych z wysoką jakością pracy przedszkola, bardzo ważną rolę odgrywają rodzice. Organizujemy warunki, w których nasi rodzice czują się współgospodarzami placówki. Prezentują swoje umiejętności i zdolności w grupie dzieci, aktywnie uczestniczą w zajęciach otwartych, aukcjach i uroczystościach, zebraniach ogólnych grupowych i zbiorowych. Rodzice bardzo chętnie pomagają nam w różnych pracach w ogrodzie przedszkolnym.

Bardzo udaną formą współpracy z rodzicami okazał się ich udział w przygotowaniu przedstawień teatralnych z okazji Dnia Dziecka. Co roku staramy się przygotować nową bajkę – jako prezent dla naszych dzieci.