Efektywna Edukacja Przedszkolna w Jaworzu

Wójt Gminy Jaworze
Serdecznie zaprasza Państwa, a w szczególności Państwa dzieci, do udziału w projekcie realizowanym przez gminę Jaworze „Efektywna edukacja przedszkolna w Jaworzu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt będzie realizowanych od 1 września 2010 r. do 31 sierpnia 2012 r. na terenie Przedszkola Nr 1 oraz Przedszkola Nr 2 w Jaworzu. W projekcie ujęto szereg ciekawych i kształcących zajęć oraz wiele spotkań z ciekawymi ludźmi. Jednakże podstawą jest poznawanie świata przez zabawę oraz integracja z rówieśnikami. Mają Państwo możliwość wyboru  zajęć  z jakich  chcą aby Państwa dzieci korzystały:

1. W ramach dodatkowego naboru (dzieci niekorzystające dotychczas z przedszkola):
  • j. angielski
  • rytmika
  • zajęcia ogólnodydaktyczne
  • zajęcia profilaktyczno-wychowawcze „Spójrz inaczej”
  • warsztaty edukacyjne
  • wycieczki
  • aktywna zima
  • aktywne lato

2. Przedszkolaki (dzieci uczęszczające do przedszkola):

• j. angielski
  • rytmika
  • zajęcia plastyczno-techniczne
  • zajęcia profilaktyczno-wychowawcze „Spójrz inaczej”
  • zajęcia teatralne
  • gimnastyka korekcyjna
  • zajęcia logopedyczne
  • basen
  • aktywna zima
  • aktywne lato
  • warsztaty edukacyjne
  • wycieczki
  • aktywne soboty

2.07.2012 - Harmonogram na lipiec jest do pobrania z działu Plan zajęć.

1.06.2012 - Aktualizacja Galerii zdjęć.
W galerii pojawiło się wiele nowych zdjęć z ostatnich tygodni.

14.05.2012 - Harmonogram zajęć MAJ 2012.
W sekcji "Plan zajęć" pojawił się nowy harmonogram zajęć na maj 2012.

26.03.2012 - Edukacja przyszłością Jaworza. Zapraszamy do zapoznania się z nowym dokumentem w dziale Pobrań.

12.03.2012 - Aktualizacja. Można pobrać już Harmonogram Marzec 2012.

10.02.2012 - Aktualizacja. Miło nam poinformować, że strona została zaktualizowana o wiele nowych zdjęć i dokumentów. Aktualizacja była przeprowadzana od początku tego roku.

07.09.2011 - Zaktualizowana wersja regulaminu została zamieszczona w dziale POBIERZ

31.08.2011 - Nowa deklaracja udziału w projekcie została umieszczona w dziale POBIERZ

31.08.2011 - Kwartalny harmonogram form wsparcia na miesiąc lipiec został dodany do działu PLAN ZAJĘĆ

04.07.2011 - Aktualizacja galerii
Dziś pojawiły się nowe zdjęcia w galeriach obu przedszkoli.

29.05.2011 - Nowe zdjęcia
Galeria Przedszkola nr 1 i Przedszkola nr 2 wzbogaciła się o nowe zdjęcia. Zapraszamy!

19.05.2011 - Harmonogram zajęć
W dziale Plan zajęć możecie Państwo znaleźć nowy harmonogram zajęć na miesiąc maj 2011.

16.05.2011 - Aktualizacja galerii zdjęć
Galeria zdjęć dla obu przedszkoli została zaktualizowana. Zapraszamy serdecznie.

13.04.2011 - Aktualizacja strony
Galerie zdjęć zostały zaktualizowane. Zapraszamy do oglądania!

11.03.2011 - Aktualizacja strony
Informacje na stronie zostały zaktualizowane.