Efektywna Fachowa Skuteczna edukacja przedszkolna w Jaworzu

Wójt Gminy Jaworze

serdecznie zaprasza Państwa, a w szczególności Państwa dzieci, do udziału w projekcie realizowanym przez gminę Jaworze „Efektywna Fachowa Skuteczna edukacja przedszkolna w Jaworzu” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. Projekt będzie realizowany od 1 września 2013 r. do 30 czerwca 2015 r. na terenie Przedszkola Nr 1 oraz Przedszkola Nr 2 w Jaworzu. W projekcie ujęto szereg ciekawych i kształcących zajęć oraz wiele spotkań z ciekawymi ludźmi. Jednakże podstawą jest poznawanie świata przez zabawę oraz integracja z rówieśnikami. Mają Państwo możliwość wyboru zajęć z jakich chcą aby Państwa dzieci korzystały:

• ogólnodydaktyczne
  • j. angielski
  • rytmika
  • gimnastyka korekcyjna
  • logopedia
  • nauka pływania
  • artystyczne
  • teatralne
  • taneczne
  • wycieczki
  • spotkania z …
  • aktywne soboty
  • jaworzańska jesień
  • aktywna zima
  • aktywne lato

Zgłoszeniami udziału w projekcie zajmują się Pani Jolanta Bajorek Dyrektor Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 1 w Jaworzu tel. (33) 8 172 156 oraz Pani Czesława Cybułka Dyrektor Publicznego Przedszkola Samorządowego Nr 2 w Jaworzu tel. (33) 8 172 168.

Zgłoszenia przyjmujemy od 26 sierpnia 2013 r. Formularze zgłoszeniowe oraz deklaracje do pobrania w przedszkolach i ze strony w dziale Pobierz.